Anasayfa İletişim


Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, bize verdiğiniz bilgilerin İntersaglik.com tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. İntersaglik.com, bize verdiğiniz bilgileri genel olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır.

İntersaglik.com üzerinde gezinirken ve yorum yaparken, kendinize ait bazı bilgileri bizimlede paylaşmış oluyorsunuz. İntersaglik.com üzerinde sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır, emin olabilirsiniz. Ayrıca İntersaglik.com, kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamayacaktır.

İntersaglik.com, yorumlarınızda ve iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır. İntersaglik.com yazılara ve ya yorumlara e-mailiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikasına aykırı olamyacak şekilde bildirici mailler gönderilebilir.

İntersaglik.com, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

İntersaglik.com’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınızı iletişim formundan bizlere iletebilirsiniz.